Kietasis šampūnas
Kietasis šampūnas „Mango – Tango“

Kietasis šampūnas „Mango – Tango“

12,00

Kietasis šampūnas „Mango – Tango75 g

Kietasis šampūnas Mango – Tango“ praturtintas alavijo sultimis, glicerinu, švelniu kakavos sviestu, maitinančiu kokosų aliejumi ir pequi aliejumi iš tolimosios Amazonės. Šis ingredientas yra be galo vertinamas dėl jo nuostabių savybių odai ir plaukams.

Tinka kasdieniam naudojimui.

Kietasis šampūnas yra kompaktiškas ir patogus keliaujant. Jis sveria tik  75 gramus ir užima nedaug vietos. Taigi, galite jį drąsiai įsidėti į rankinį bagažą ir turėti visada su savimi, nesvarbu, ar esate namuose, ar keliaujate.

Kietasis šampūnas „Mango – Tango“ tai visapusiška plaukų priežiūra, patogumas naudoti bet kur ir bet kada!

Naudojimas:  Sudrėkintus plaukus kelis kartus sukamaisiais judesiais perbraukite šampūnu, tarsi šukuodami nuo viršugalvio žemyn. Pamasažuokite, kol suputos ir nuplaukite vandeniu. Procedūrą pakartokite. Išsiplovus galvą rekomenduojame naudoti Mikimira cosmetics Kietąjį kondicionierių plaukams (rasite čia). Panaudoję kietojo šampūno gabalėlį, leiskite jam išdžiūti.

Laikykite sausai, muilo inde.

Įspėjimas: Saugokite, kad nepatektų į akis. Patekus į akis, gerai praplaukite vandeniu. 

Skirta: Moterims, vyrams, vaikams

Tūris: 75 g.

Laikyti nuo: 5–250C

Produkto kodas: KT02 Kategorijos: ,
Share

Kietasis šampūnas „Mango – Tango75 g

Ingredients: Sodium Coco Sulfate, Theobroma Cacao Seed Butter, Cocos Nucifera Oil,  Caryocar Brasiliense Fruit Oil, Quaternium-91, Cetrimonium Methosulfate, Cetearyl Alcohol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Glycerin, Lactic Acid, Citric acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum.

pagaminta Lietuvoje Pagaminta Lietuvoje