Akcija!
Kietasis plaukų kondicionierius
Kietasis plaukų kondicionierius „Mango – Tango“

Kietasis plaukų kondicionierius „Mango – Tango“

9,75

Kietasis plaukų kondicionierius Mango – Tango 80 g

Kietasis plaukų kondicionierius „Mango – Tango yra praturtintas maitinančiu kakavos sviestu, tropikų dovana – kokosų aliejumi, odą drėkinančiu glicerinu ir pequi aliejumi, atkeliavusiu tiesiai iš tolimosios Amazonės.

Pequi aliejus, ypatingai vertinamas dėl savo nuostabių savybių odai ir plaukams, suteikia Mango – Tango kietajam plaukų kondicionieriui unikalumo ir efektyvumo.

Mango – Tango drėkina sausus, dažytus plaukus, atgaivina jų spalvą ir blizgesį, taip pat padeda išlaikyti plaukų elastingumą.

Kasdien naudodami kondicionierių Mango – Tango, galite mėgautis ne tik lengvai iššukuojamais ir švelniais plaukais, bet ir nepakartojamu tropikų aromatu. Šis kondicionierius yra nuostabi dovana Jūsų plaukams, kurios nusipelnėte kiekvieną dieną.

Kietasis plaukų kondicionierius yra kompaktiškas ir patogus keliaujant. Jis sveria tik 80 gramų ir užima nedaug vietos. Jį lengvai galite įsidėti į rankinį bagažą ir turėti visada su savimi, nesvarbu, ar esate namuose, ar keliaujate.

Kietasis plaukų kondicionierius – tai puikus pasirinkimas Jūsų plaukams. Atskleiskite savo plaukų grožį su Mango – Tango!

Naudojimas:

  1. Plovimas: plaukus išplaukite šampūnu kaip įprasta.
  2. Paruošimas: paimkite į delnus kietąjį kondicionierių Mango – Tango ir palaikykite po šiltu vandeniu kelias sekundes. Tai leis kondicionieriui šiek tiek atitirpti ir palengvins jo naudojimą.
  3. Taikymas: lengvai įtrinkite kondicionierių į plaukus, tarsi šukuodami juos nuo viršugalvio žemyn.
  4. Veikimas: palaukite kelias minutes, kad kondicionierius geriau pasklistų ir įsiskverbtų į plaukus. Kuo ilgiau kondicionierių laikysite, tuo efektyviau pamaitinsite ir sudrėkinsite plaukus.
  5. Nuplovimas: po kelių minučių kondicionierių nuplaukite šiltu vandeniu. Įsitikinkite, kad visi kondicionieriaus likučiai yra gerai nuplauti, o plaukai švelnūs.
  6. Džiūvimas: plaukus džiovinkite natūraliai arba naudokite plaukų džiovintuvą. Džiaukitės gaiviais, minkštais ir blizgančiais plaukais!

Atminkite, kad kietasis kondicionierius Mango – Tango tinkamas kasdieniam naudojimui, todėl drąsiai naudokite kaskart, kai plaunate plaukus, kad pasiektumėte optimalų rezultatą.

Laikyti sausai, muilo inde.

Įspėjimas: Saugokite, kad nepatektų į akis. Patekus į akis, gerai praplaukite vandeniu. 

Skirta: Moterims, vyrams, vaikams

Tūris: 80 g.

Laikyti nuo: 5–250C

Share

Kietasis plaukų kondicionieriusMango – Tango80 g

Ingredients: Quaternium-91, Theobroma Cacao Seed Butter, Cetyl alcohol, Cetrimonium Methosulfate, Cetearyl Alcohol, Cocos Nucifera Oil, Caryocar Brasiliense Fruit Oil, Glycerin, Guar gum, Parfum.

pagaminta Lietuvoje Pagaminta Lietuvoje