Kietasis plaukų kondicionierius
Kietasis plaukų kondicionierius „Mango – Tango“

Kietasis plaukų kondicionierius „Mango – Tango“

13,00

Kietasis plaukų kondicionierius Mango – Tango“ 80 g

„Mango – Tango” kietasis plaukų kondicionierius yra praturtintas maitinančiu kakavos sviestu, tropikų dovana – kokosų aliejumi, odą drėkinančiu glicerinu ir  Pequi aliejumi, atkeliavusiu tiesiai iš tolimosios Amazonės.

Pequi aliejus yra be galo vertinamas dėl savo nuostabių savybių odai ir plaukams, tai suteikia „Mango – Tango” kondicionieriui unikalumo ir efektyvumo.

„Mango – Tango” drėkina sausus, dažytus plaukus, atgaivina jų spalvą ir blizgesį, taip pat padeda išlaikyti plaukų elastingumą.

Kasdien naudodamiesi „Mango – Tango”, galite mėgautis ne tik puikiai iššukuojamais ir švelniais plaukais, bet ir nepakartojamu tropikų aromatu. Šis kondicionierius yra miela dovanėlė jūsų plaukams, kurią jie pelno kiekvieną dieną.

Kietasis plaukų kondicionierius yra kompaktiškas ir patogus keliaujant – jis sveria tik  80 gramus ir užima nedaug vietos. Taigi, galite jį lengvai įdėti į rankinį bagažą ir turėti visada su savimi, nesvarbu, ar esate namuose, ar keliaujate.

Mango – Tango kondicionierius yra puikus pasirinkimas jūsų plaukams. Leiskite „Mango – Tango” atskleisti jūsų plaukų grožį!

Naudojimas:

  1. Plovimas: Plaukus išplaukite šampūnu kaip įprastai.
  2. Paruošimas: Paimkite kietąjį kondicionierių Mango – Tango ir jį palaikykite po šiltu vandeniu tarp delnų kelias sekundes. Tai padės kondicionieriui šiek tiek ištirpti ir palengvins jo naudojimą.
  3. Taikymas: Lengvai trinkite kondicionierių per plaukus, tarsi šukuodami juos nuo viršugalvio žemyn.
  4. Veikimas: Palaukite kelias minutes, kad kondicionierius galėtų kuo geriau pasklisti ir prasiskverbti į plaukų struktūrą. Ilgesnis laikymas leis ingredientams efektyviau pamaitinti ir sudrėkinti jūsų plaukus.
  5. Nuplovimas: Po kelių minučių kondicionierių nuplaukite šiltu vandeniu. Įsitikinkite, kad visi kondicionieriaus likučiai yra nuplauti, kad plaukai liktų švelnūs.
  6. Džiūvimas: Plaukus džiovinkite natūraliai arba naudodami plaukų džiovintuvą. Džiaukitės gaiviais, minkštais ir blizgančiais plaukais!

Atminkite, kad kietasis kondicionierius Mango – Tango yra tinkamas kasdieniam naudojimui, todėl jį galite naudoti kiekvieną kartą, kai plaunate plaukus, kad pasiektumėte optimalų rezultatą.

Laikyti sausai, muilo inde.

Įspėjimas: Saugokite, kad nepatektų į akis. Patekus į akis, gerai praplauti vandeniu. 

Skirta: Moterims, vaikams, vyrams

Tūris: 80 g.

Laikyti nuo: 5–250C

Share

Kietasis plaukų kondicionieriusMango – Tango“ 80 g

Ingredients: Quaternium-91, Theobroma Cacao Seed Butter, Cetyl alcohol, Cetrimonium Methosulfate, Cetearyl Alcohol, Cocos Nucifera Oil, Caryocar Brasiliense Fruit Oil, Glycerin, Guar gum, Parfum.

pagaminta Lietuvoje Pagaminta Lietuvoje.