Kietasis šampūnas „Coco – Maroco“ 75 gr
Kietasis šampūnas „Coco – Maroco“

Kietasis šampūnas „Coco – Maroco“

12,00

Kietasis šampūnas „Coco – Maroco“ 75 g

Kietasis šampūnas „Coco – Maroco“  efektyviai pašalina galvos odos ir plaukų nešvarumus, nesausina plaukų.. Šampūnas yra praturtintas gausiu deriniu natūralių ingredientų: gyvybingomis alavijo sultimis, odą maitinančiu glicerinu, kokosų aliejumi ir minkštinančiu kakavos sviestu.

Tinka kasdieniam naudojimui.

Kietasis šampūnas yra kompaktiškas ir patogus keliaujant – jis sveria tik  75 gramus ir užima nedaug vietos. Taigi, galite jį lengvai įdėti į rankinį bagažą ir turėti visada su savimi, nesvarbu, ar esate namuose, ar keliaujate.

„Coco – Maroco” – tai visapusiška plaukų priežiūra, patogu naudoti bet kur ir bet kada!

Naudojimas:  Sudrėkintus plaukus kelis kartus sukamaisiais judesiais perbraukite šampūnu, tarsi šukuodami nuo viršugalvio žemyn, pamasažuokite, kol suputos, nuplaukite vandeniu. Procedūrą pakartokite. Po galvos plovimo rekomenduojama naudoti Mikimira cosmetics Kietąjį kondicionierių plaukams (rasite čia). Pasinaudojus kietuojo šampūno gabalėliu leiskite jam nudžiūti.
L
aikyti sausai, muilo inde.

Įspėjimas: Saugokite, kad nepatektų į akis. Patekus į akis, gerai praplauti vandeniu. 

Skirta: Moterims, vaikams, vyrams

Tūris: 75 g.

Laikyti nuo: 5–250C

Produkto kodas: KT01 Kategorija:
Share

Kietasis šampūnas „Coco – Maroco“ 75 g

Ingredients: Sodium Coco-Sulfate, Cocos Nucifera Oil, Cetyl alcohol, Theobroma Cacao Seed Butter, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Glycerin, Lactic Acid, Citric acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum.

pagaminta Lietuvoje Pagaminta Lietuvoje.

Jums taip pat gali patikti…

  • Kietasis šampūnas „Mango – Tango“

    12,00