Plaukų šaknų stiprintojas „Deep kiss“ Nr. 1
Plaukų šaknų stiprintojas „Deep kiss“ Nr.1

Plaukų šaknų stiprintojas „Deep kiss“ Nr.1

21,90

Plaukų šaknų stiprintojas 100 ml „Deep kiss“ Nr. 1

Plaukų šaknų stiprintojas „Deep kiss“ Nr. 1 – skirtas silpniems, slenkantiems plaukams. Produktas yra praturtintas rozmarinų hidrolatu, HAIRILINE® kompleksu (Tai natūrali aktyvioji medžiaga nuo plaukų slinkimo – alopecijos), taip pat pipirmėčių ir rozmarinų eteriniais aliejais. „Deep kiss“ Nr. 1 lengva, patogu ir paprasta naudoti.

Naudojimas: Prieš naudodami produktą gerai suplakite ir purkškite ant galvos odos. Įmasažuokite pirštais į galvos odą ir palikite iki kito galvos plovimo. Plaukų stiprintojas „Deep kiss“ Nr. 1 tinkamas naudoti bet kada dienos metu, taip pat po galvos plovimo. Produktas neapsunkina plaukų, todėl jo nuplauti nereikia.

Rekomenduojama produktą naudoti ne trumpiau, kaip 3 mėnesius.

Skirta: silpniems, slenkantiems, nualintiems plaukams.

Plaukų šaknų stiprintoją „Deep kiss“ Nr. 1 patartina naudoti:
– Jeigu plaukai slenka, yra silpni – kiekvieną dieną (rekomenduojama ryte ir vakare);
– Jeigu plaukai neslenka – išplovę galvą, prieš džiovinant plaukus, įmasažuokite produktą į šaknis ir palikite veikti. Dažniau naudoti nebūtina.

Efektui sustiprinti, rekomenduojame kartu naudoti aliejinį serumą šaknims „Deep kiss“.

Dermatologiškai patikrinta

Atsargumas: prieš pradėdami naudoti produktą, atlikite alergijos (odos lopo) testą. Nedidelį kiekį šaknų stiprintojo užtepkite ant riešo ir palikite 24 valandoms. Jeigu oda paraudo, niežti ar atsirado kita alerginė reakcija – produkto naudoti negalima.

Laikyti nuo: 5° C iki 25° C. Nelaikykite ant tiesioginės saulės spindulių.

Produkto kodas: MIK018 Kategorijos: ,
Share

Plaukų šaknų stiprintojas „Deep kiss“ Nr. 1

AKTYVIEJI INGREDIENTAI:
– Rozmarino hidrolatas gali tonizuoti galvos odą, sumažinti plaukų slinkimą ir naikinti pleiskanas.
– HAIRILINE® kompleksas yra skirtas atkurti galvos odos mikrobiotos ir bakteriobiotos pusiausvyrą. Jis gali skatinti plaukų gyvybingumą ir tankumą, mažinti plaukų slinkimą.
– Pipirmėčių eterinis aliejus dėl jame esančio mentolio puikiai tinka slenkantiems plaukams. Jis gali raminti jautrią, uždegiminę galvos odą.
– Rozmarinų eterinis aliejus pasižymi tonizuojančiomis, stimuliuojančiomis, energizuojančiomis, priešuždegiminėmis savybėmis.

Ingredients: Rosmarinus Officinalis Leaf Water, Propanediol, Lindera Strychnifolia Root Extract, Mentha Piperita Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Phenoxyethanol, Aqua, Ethylhexylglycerin, Limonene*

* Eterinių aliejų sudėtinės dalys

pagaminta lietuvoje Pagaminta Lietuvoje.