fbpx

Esu Laura – Mikimira cosmetics prekės ženklo įkūrėja. Dirbu plaukų stiliste jau 12 metų. Įkūriau savo grožio saloną, kur teikiu grožio paslaugas moterims. Per savo darbo metus išbandžiau ne vieną plaukų priežiūros priemonių liniją. Dauguma jų patikrintos ir geros, bet visuomet iki paskutinio laimės lašo lyg kažko pritrūkdavo.

Prieš kelis metus į mano rankas pateko knyga apie natūralių aliejų ir eterinių aliejų paslaptis. Nuodugniai ją išstudijavus, man kilo mintis sukurti savo produkciją. Kreipiausi į laboratoriją Lietuvoje, kurioje, mano pageidavimu, buvo sukurtos tokios plaukų priežiūros priemonės, apie kurias visuomet svajojau.

Taip atsirado Mikimira cosmeticslietuviška plaukų priežiūros priemonių linija, skirta Jūsų plaukų grožiui. Siekdami geriausio rezultato, mes deriname natūralumą su veiksmingomis medžiagomis. Mūsų šūkis – GRAŽŪS IR SVEIKI PLAUKAI!

Neilgai trukus sukūriau dar vieną priemonę, skirtą Jūsų odai puoselėti. Tai rankų ir kūno kremas, kurio veikliosios medžiagos – tarsi pirmoji pagalba suskirdusiai, dehidratuotai, šerpetojančiai ir niežtinčiai odai.

Lietuviška kosmetika Mikimira savo produktams gaminti naudoja tik kokybiškus natūralius aliejus. Produktų sudedamosios dalys yra ekologiškai sertifikuotos arba natūralios prigimties. Mikimira šampūnai, plaukų kaukės, aliejai plaukams, kremai yra skirti kasdienei plaukų ir odos priežiūrai.

Mikimira plaukų priežiūros priemonės drėkina, maitina, sustiprina pažeistus plaukus ir atkuria jų struktūrą. Taip pat natūrali plaukų aliejų linija mažina plaukų slinkimą, suteikia blizgesio ir švelnumo, gali paskatinti plaukų augimą.

Mikimira kremai puikiai drėkina sausą, pažeistą odą, atkuria drėgmės balansą, labai gerai įsigeria į odą, yra malonaus kvapo ir tekstūros.

Puoselėkite savo plaukus ir odą kartu su Mikimira cosmetics.