Esu Laura – Mikimira cosmetics prekės ženklo kūrėja. Dirbu plaukų stiliste jau 12 metų. Įkūriau savo grožio saloną, kur teikiu grožio paslaugas moterims. Per savo darbo metus išbandžiau ne vieną plaukų priežiūros priemonių liniją. Dauguma jų patikrintos ir geros, bet visuomet iki paskutinio laimės lašo lyg kažko pritrūkdavo.
­ Prieš kelis metus į mano rankas pateko knyga apie natūralių aliejų ir eterinių aliejų paslaptis. Nuodugniai ją išstudijavus, man kilo mintis sukurti savo produkciją. Kreipiausi į laboratoriją Lietuvoje, kurioje, mano pageidavimu, buvo sukurtos tokios plaukų priežiūros priemonės, apie kurias visuomet svajojau.

 Taip atsirado Mikimira cosmeticslietuviška plaukų priežiūros priemonių linija, skirta puoselėti Jūsų plaukus. Siekdami geriausio rezultato, mes deriname natūralumą su veiksmingomis medžiagomis. Mūsų šūkis – GRAŽŪS IR SVEIKI PLAUKAI!

 Lietuviška kosmetika Mikimira yra praturtinta kokybiškais natūraliais aliejais. Produktų sudedamosios dalys yra ekologiškai sertifikuotos arba natūralios prigimties. Mikimira šampūnai, plaukų kaukės ir aliejai plaukams yra skirti rūpestingai plaukų priežiūrai.
 Mikimira produktai drėkina, atstato, pamaitina ir sustiprina pažeistus plaukus. Taip pat natūrali plaukų aliejų linija mažina plaukų slinkimą, suteikia blizgesio ir švelnumą, gali paskatinti plaukų augimą. Puoselėkite savo plaukų grožį kartu su Mikimira cosmetics.