Mikimira cosmetics prekės ženklo įkūrėja

Esu Laura – Mikimira cosmetics prekės ženklo įkūrėja. Tai mažas šeimos verslas, kuriame visi produktai gaminami Lietuvoje su didžiule meile. Jie neturi aštrių kvapų, silikonų ir agresyvios chemijos. Parduodame tik tuos produktus, kuriuos patys naudojame savo šeimoje ir darbe su klientėmis.

Nuo ko viskas prasidėjo?

Ne vienus metus kūriau ir gaminau kosmetiką asmeniniam naudojimui – sau ir savo šeimai. Kadangi esu daug kam alergiška, vargina atopinis dermatitas, spuogai, nusprendžiau dar labiau pagilinti savo žinias ir įstojau mokytis Natūralios kosmetikos gamintojo specialybės. Pusantrų metu pralėkė taip greitai ir taip nepastebimai, kad nespėjau mirktelėti, o savo rankose jau laikiau išsvajotąjį diplomą. 

Taip atsirado Mikimira cosmetics – lietuviška plaukų ir odos priežiūros priemonių linija, skirta Jūsų grožiui puoselėti. Siekdami geriausio rezultato, deriname natūralumą su veiksmingomis medžiagomis, kurios atkeliauja iš viso pasaulio.

Visus Mikimira produktus aš pati kuriu ir testuoju, taip pat juos išbando ir mano šeimos nariai bei mylimos klientės. Ištestavę produktą, visi sprendžiame, ar jis vertas išvysti dienos šviesą. Mikimira cosmetics šūkis – natūralumas ir kokybė. Jeigu ir Jums patinka bekvapė arba natūralių, lengvų kvapų kosmetika, jei svarbu, ką naudojate plaukams ir tepate ant kūno, tai šio prekinio ženklo produkcija skirta Jums.

Puoselėkite savo plaukus ir odą kartu su Mikimira cosmetics!

Su meile, Laura.

KOKYBIŠKI INGREDIENTAI

ŠVARI ODA IR GYVYBINGI PLAUKAI

KOKYBIŠKI INGREDIENTAI

Mikimira aliejinės plaukų kaukės daro Jūsų plaukus sveikus ir stiprius. Priemonių sudėtyje esantys kokybiški aliejai stiprina ir atkuria pažeistus plaukus, suteikia jiems švelnumo ir blizgesio. Palepinkite savo plaukus!

STIPRŪS PLAUKŲ GALIUKAI

Mikimira nenuplaunamas plaukų aliejus grąžina plaukams blizgesį, glotnumą ir natūralų spindesį. Šampūnai švelniai valo galvos odą, šalina nešvarumus.
Pasirūpinkite plaukų galiukais ir galvos oda!