mikimira
„Mikimira“ bambukinis rankšluostis

„Mikimira“ bambukinis rankšluostis

16,90

„Mikimira“ bambukiniai rankšluosčiai

„Mikimira“ bambukiniai rankšluosčiai yra pagaminti iš 50 proc. bambuko ir 50 proc. šukuotos medvilnės verpalų. Natūralaus pluošto rankšluosčiai tiks net ir pačiai jautriausiai odai.

Bambukas iš kitų pluoštų išsiskiria antibakterinėmis savybėmis, dėl kurių rankšluosčiai neturi nemalonaus kvapo. Rankšluosčiai, kurių sudėtyje yra bambuko pluošto, priskiriami prie aukščiausios kokybės tekstilės gaminių kategorijos.

Bambukiniai rankšluosčiai labai gerai sugeria drėgmę ir ją išgarina, todėl Jūsų plaukai džius daug greičiau. Bambuko audinys yra ypač švelnus, dažnai lyginamas su šilku. Tokie rankšluosčiai nedirgina odos ir plaukų, juos malonu liesti, tinka net pačiai jautriausiai kūdikio odelei šluostyti.

„Mikimira“ cosmetics rankšluosčiai yra tankaus audimo (500 g/m2), patvarūs, minkšti, o dėl sudėtyje esančios medvilnės – gerokai putlesni.

Aprašymas:

Rankšluostis 50*100 cm 

Sudėtis: 

50 proc. bambuko ir 50 proc. šukuotos medvilnės verpalų (500 g/m²).

Produkto kodas: MIK100 Kategorija:
Share

Bambukinių rankšluosčių priežiūra:

  • Skalbkite ne aukštesnės kaip 40 laipsnių temperatūros vandenyje.
  • Prieš skalbdami įsitikinkite, kad nustatytos vidutinės, ne pačios didžiausios skalbimo mašinos gręžimo apsukos.
  • Negalima naudoti audinių baliklio.
  • Nerekomenduojama naudoti audinių minkštiklio, nes minkštikliai padengia audinį plonu riebaliniu sluoksniu. Šis sluoksnis, nors ir suminkština audinį, tačiau neleidžia sugerti drėgmę. 
  • Nepatariama bambukinių rankšluosčių džiovinti ant karštų paviršių – radiatorių.
  • Jeigu naudojant rankšluosčius ilgą laiką išlįstų siūlai ar kilpelės (tai natūrali audinio savybė), tiesiog nukirpkite juos aštriomis žirklėmis. 

„Mikimira“ cosmetics bambukiniai rankšluosčiai nereikalauja sudėtingos priežiūros. Tinkamai skalbiami ir džiovinami jie ilgai išliks minkšti, purūs, estetiški ir patvarūs.