Akcija!
Kietasis plaukų kondicionierius
Kietasis plaukų kondicionierius „Coco – Maroco“

Kietasis plaukų kondicionierius „Coco – Maroco“

Original price was: 13,00€.Current price is: 9,75€.

Kietasis plaukų kondicionierius „Coco – Maroco“ 80 g

Kietasis plaukų kondicionierius „Coco – Maroco“ – išskirtinis produktas, praturtintas maitinančiu taukmedžio sviestu, švelniu kakavos sviestu, egzotišku kokosų aliejumi ir odą drėkinančiu glicerinu.

„Coco – Maroco“ yra ne tik kondicionierius, bet ir intensyvi maitinimo ir atgaivinimo procedūra sausiems, dažytiems plaukams. Jis puikiai atkuria drėgmės balansą, maitina plaukus, suteikia jiems elastingumo, blizgesio ir minkštumo.

Tinka kasdieniam naudojimui.

Naudojant „Coco – Maroco“ kondicionierių, plaukai taps nepaprastai minkšti ir lengvai iššukuojami. Tai idealus sprendimas norint atgaivinti plaukus, nes veikia greitai ir efektyviai.

Išbandykite „Coco – Maroco“ kietąjį kondicionierių – Jūsų plaukai taps gyvybingesni, sveikesni ir spindintys natūraliu grožiu. Tai paprasta, bet efektyvi priemonė, reikalinga kiekvienai moteriai, trokštančiai sveikų ir gražių plaukų.

Kietasis plaukų kondicionierius yra kompaktiškas ir patogus keliaujant – jis sveria tik  80 gramų ir užima nedaug vietos lagamine. Taigi, galite jį lengvai įsidėti į rankinį bagažą ir turėti visada su savimi, nesvarbu, ar esate namuose, ar keliaujate.

„Coco – Maroco“ tai visapusiška plaukų priežiūra, patogumas naudoti bet kur ir bet kada!

Naudojimas:

  1. Plovimas: Plaukus išplaukite šampūnu kaip įprasta.
  2. Paruošimas: Paimkite į delnus kietąjį kondicionierių „Coco – Maroco“ ir palaikykite jį po šiltu vandeniu kelias sekundes. Tai padės kondicionieriui šiek tiek atitirpti ir palengvins jo naudojimą.
  3. Taikymas: Lengvai trinkite kondicionieriumi per plaukus, tarsi šukuodami juos nuo viršugalvio žemyn.
  4. Veikimas: Palaukite kelias minutes, kad kondicionierius kuo geriau pasklistų ir įsiskverbtų į plaukus. Kuo ilgiau nenuplausite kondicionieriaus, tuo efektyviau ingredientai pamaitins ir sudrėkins Jūsų plaukus.
  5. Nuplovimas: Po kelių minučių kondicionierių nuplaukite šiltu vandeniu. Įsitikinkite, kad visi kondicionieriaus likučiai yra nuplauti, o plaukai švelnūs.
  6. Džiūvimas: Plaukus džiovinkite natūraliai arba naudokite plaukų džiovintuvą. Džiaukitės gaiviais, minkštais ir blizgančiais plaukais!

Atminkite, kad kietasis kondicionierius „Coco – Maroco“ yra tinkamas kasdieniam naudojimui, todėl jį galite naudoti kiekvieną kartą, kai plaunate plaukus, kad pasiektumėte optimalų rezultatą.

Laikyti sausai, muilo inde.

Įspėjimas: Saugokite, kad nepatektų į akis. Patekus į akis, gerai praplaukite vandeniu. 

Skirta: Moterims, vyrams, vaikams

Tūris: 80 g.

Laikyti nuo: 5–250C

Share

Kietasis plaukų kondicionierius „Coco – Maroco“ 80 g

Ingredients: Quaternium-91, Cocos Nucifera Oil, Cetyl alcohol, Cetrimonium Methosulfate, Cetearyl Alcohol, Theobroma Cacao Seed Butter, Glycerin, Butyrospermum Parkii (Shea Butter) Oil, Guar gum, Parfum.

pagaminta Lietuvoje Pagaminta Lietuvoje