Kietasis šampūnas
Kietasis šampūnas „Mango – Tango“

Kietasis šampūnas „Mango – Tango“

12,00

Kietasis šampūnas „Mango – Tango75 g

Kietasis šampūnas Mango – Tango“ yra praturtintas alavijo sultimis, glicerinu, švelniu kakavos sviestu, maitinančiu kokosų aliejumi, bei Pequi aliejumi iš tolimosios Amazonės. Šis ingredientas yra be galo vertinamas dėl jo nuostabių savybių odai ir plaukams.

Tinka kasdieniam naudojimui.

Kietasis šampūnas yra kompaktiškas ir patogus keliaujant- jis sveria tik  75 gramus ir užima nedaug vietos. Taigi, galite jį lengvai įdėti į rankinį bagažą ir turėti visada su savimi, nesvarbu, ar esate namuose, ar keliaujate.

Mango – Tango” – tai visapusiška plaukų priežiūra, patogu naudoti bet kur ir bet kada!

Naudojimas:  Sudrėkintus plaukus kelis kartus sukamaisiais judesiais perbraukite šampūnu, tarsi šukuodami nuo viršugalvio žemyn, pamasažuokite, kol suputos, nuplaukite vandeniu. Procedūrą pakartokite. Po galvos plovimo rekomenduojama naudoti Mikimira cosmetics Kietąjį kondicionierių plaukams (rasite čia). Pasinaudojus kietuojo šampūno gabalėliu leiskite jam nudžiūti.
L
aikyti sausai, muilo inde.

Įspėjimas: Saugokite, kad nepatektų į akis. Patekus į akis, gerai praplauti vandeniu. 

Skirta: Moterims, vaikams, vyrams

Tūris: 75 g.

Laikyti nuo: 5–250C

Produkto kodas: KT02 Kategorija:
Share

Kietasis šampūnas „Mango – Tango75 g

Ingredients: Sodium Coco Sulfate, Theobroma Cacao Seed Butter, Cocos Nucifera Oil,  Caryocar Brasiliense Fruit Oil, Quaternium-91, Cetrimonium Methosulfate, Cetearyl Alcohol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Glycerin, Lactic Acid, Citric acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum.

pagaminta Lietuvoje Pagaminta Lietuvoje.