Akcija!
aloe vera mist
„Aloe Vera Mist“ – alavijo dulksna

„Aloe Vera Mist“ – alavijo dulksna

Original price was: 14,00€.Current price is: 9,10€.

„Aloe Vera Mist“ – alavijo dulksna 150 ml.

Alavijas – nepakartojama gamtos dovana! Vertingas odai, garsėjantis savo raminančiomis, atkuriančiomis, drėkinančiomis ir atgaivinančiomis savybėmis. 

Kaip naudoti: 

Veido odai: Purkškite ant švarios veido odos. Kol dulksna nenudžiūvo, odą padenkite drėkinančiu, raminančiu kremu arba serumu.

Kūnui: Purkškite ant švarios kūno odos. Kol dulksna nenudžiūvo, odą ištepkite drėkinančiu arba raminančiu kremu.

Naudojimas su kitais produktais: nedidelį alavijo dulksnos kiekį taip pat galite įpilti į šampūną ar į kitą kosmetikos gaminį. Tik nepadauginkite, nes per didelis produkto kiekis gali padaryti jį nestabilų. Nepamirškite, kad alavijo dulksnos sudėtyje yra labai nedaug konservantų, todėl kaskart atidarius produkto tarą, sumažinsite jo galiojimo laiką. Jei vis dėlto nusprendėte alavijo dulksnos pilti į kitus gaminius, atsakomybė dėl sutrumpėjusio produkto galiojimo laiko atitenka Jums.

Skirta: Visiems odos tipams.

Įspėjimas: produktą naudokite pagal instrukciją! Nepalikite dulksnos ant veido išdžiūti! Ant dulksna sudrėkinto veido negalima tepti rūgštinių preparatų (agresyvių šveitiklių ir stipriai veikiančių produktų)!

Laikyti nuo: 5° C iki 25° C. Nelaikykite ant tiesioginės saulės spindulių.

Produkto kodas: VE02 Kategorijos: , , ,
Share

„Aloe Vera Mist“ – alavijo dulksna 

„Aloe vera mist“ – tai Mikimira cosmetics naujiena. Alavijo dulksnos sudėtyje yra net 99,7 proc. alavijų lapų sulčių (Aloe Barbadensis Leaf Juice).

Kuo alavijas išskirtinis?

– drėkina ir leidžia geriau pasisavinti deguonį per odą;

– gydo uždegimus, žaizdas, vabzdžių įkandimus, slopina alergines reakcijas;

– skatina odos regeneraciją;

– palengvina geresnį, greitesnį žaizdų ir nudegimų gijimą;

– ramina odą, mažina dirginimą, gydo odos nudegimus saulėje.

Svarbi pastaba: alavijo sultys yra ne gelio pavidalo, o skystos, nes iš augalo išgautas susmulkintas ir išfiltruotas gelis tampa skystas kaip vanduo. Kituose alavijo gaminiuose, kurie yra gelio pavidalo, pridėta stingstamosios medžiagos.

Atsargumas: prieš pradėdami naudoti produktą, atlikite alergijos (odos lopo) testą. Nedidelį alavijo dulksnos kiekį užpurkškite ant riešo ir palikite 24 valandoms. Jeigu oda paraudo, niežti ar atsirado kita alerginė reakcija – produkto naudoti negalima.

Ingredients: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.

Jums taip pat gali patikti…

  • „Fruity Daily Cleanser“ – veido odos prausiklis

    22,00