Kietasis plaukų kondicionierius
Kietasis plaukų kondicionierius „Coco – Maroco“

Kietasis plaukų kondicionierius „Coco – Maroco“

13,00

Kietasis plaukų kondicionierius „Coco – Maroco“ 80 g

Kietasis plaukų kondicionierius „Coco – Maroco“ – išskirtinis produktas, praturtintas maitinančiu taukmedžio sviestu, švelniu kakavos sviestu, egzotišku kokosų aliejumi ir odą drėkinančiu glicerinu.

„Coco – Maroco” yra ne tik kondicionierius, bet ir intensyvi maitinimo ir atgaivinimo procedūra sausiems, dažytiems plaukams. Jis puikiai atkuria drėgmės balansą, maitina plaukus, suteikia jiems elastingumo, blizgesio ir minkštumo.

Tinka kasdieniam naudojimui, po „Coco – Maroco” kondicionieriaus naudojimo, plaukai taps nepaprastai minkšti ir lengvai iššukuojami. Jis yra idealus sprendimas, norint atgaivinti savo plaukus, nes jis veikia greitai, bet efektyviai.

Pamėginkite „Coco – Maroco” kietąjį kondicionierių – Jūsų plaukai taps gyvybingesni, sveikesni ir spindintys natūraliu grožiu. Tai yra paprasta, bet efektyvi priemonė, kurios reikia kiekvienai moteriai, siekiančiai grožio ir paslaptingumo savo plaukams.

Kietasis plaukų kondicionierius yra kompaktiškas ir patogus keliaujant – jis sveria tik  80 gramus ir užima nedaug vietos. Taigi, galite jį lengvai įdėti į rankinį bagažą ir turėti visada su savimi, nesvarbu, ar esate namuose, ar keliaujate.

„Coco – Maroco” – tai visapusiška plaukų priežiūra, patogu naudoti bet kur ir bet kada!

Naudojimas:

  1. Plovimas: Plaukus išplaukite šampūnu kaip įprastai.
  2. Paruošimas: Paimkite kietąjį kondicionierių „Coco – Maroco” ir jį palaikykite po šiltu vandeniu tarp delnų kelias sekundes. Tai padės kondicionieriui šiek tiek ištirpti ir palengvins jo naudojimą.
  3. Taikymas: Lengvai trinkite kondicionierių per plaukus, tarsi šukuodami juos nuo viršugalvio žemyn.
  4. Veikimas: Palaukite kelias minutes, kad kondicionierius galėtų kuo geriau pasklisti ir prasiskverbti į plaukų struktūrą. Ilgesnis laikymas leis ingredientams efektyviau pamaitinti ir sudrėkinti jūsų plaukus.
  5. Nuplovimas: Po kelių minučių kondicionierių nuplaukite šiltu vandeniu. Įsitikinkite, kad visi kondicionieriaus likučiai yra nuplauti, kad plaukai liktų švelnūs.
  6. Džiūvimas: Plaukus džiovinkite natūraliai arba naudodami plaukų džiovintuvą. Džiaukitės gaiviais, minkštais ir blizgančiais plaukais!

Atminkite, kad kietasis kondicionierius „Coco – Maroco” yra tinkamas kasdieniam naudojimui, todėl jį galite naudoti kiekvieną kartą, kai plaunate plaukus, kad pasiektumėte optimalų rezultatą.

Laikyti sausai, muilo inde.

Įspėjimas: Saugokite, kad nepatektų į akis. Patekus į akis, gerai praplauti vandeniu. 

Skirta: Moterims, vaikams, vyrams

Tūris: 80 g.

Laikyti nuo: 5–250C

Share

Kietasis plaukų kondicionierius „Coco – Maroco“ 80 g

Ingredients: Quaternium-91, Cocos Nucifera Oil, Cetyl alcohol, Cetrimonium Methosulfate, Cetearyl Alcohol, Theobroma Cacao Seed Butter, Glycerin, Butyrospermum Parkii (Shea Butter) Oil, Guar gum, Parfum.

pagaminta Lietuvoje Pagaminta Lietuvoje.